wspiera nas:
 

Konkurs premierowy 2014

baner

Konkurs został już zakończony. Wyniki są dostępne na forum FanClubu. Gratulujemy i zapraszamy do następnych konkursów!

Nadszedł czas kolejnej felixowej premiery! W mrocznym stylu, w klimatycznej Wielkiej Brytanii superpaczka będzie rozwiązywała zagadkę klątwy domu McKillianów - ich historia zawita do księgarń już 19. listopada, a tym czasem sam wciel się w detektywa i zdobądź - tradycyjnie już - jeden z pięciu egzemplarzy Felixa, Neta i Niki oraz Klątwy Domu McKillianów! Wystarczy, że wygrasz w jednej z konkurencji... lub będziesz miał szczęście i zostaniesz wylosowany. :)
 
W każdej z dwóch kategorii nagrodzimy książkami dwie osoby, zaś piąta książka powędruje do wylosowanej osoby z pośród reszty uczestników. Możesz wziąć udział w jednej lub obu kategoriach, na każdą wysyłając jedną pracę. Żeby wziąć udział w losowaniu musisz przystąpić do przynajmniej jednej konkurencji. Do udziału w konkursie wymagane jest posiadanie konta na Forum FanClubu - nie masz? Możesz je zawsze założyć (i zaglądać na forum, warto!).
 
 
Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, ale poprzez tajne źródła, podprogowe wiadomości i parę mniej legalnych działań zdobyliśmy fragment najnowszej części. Tylko... co było dalej? Jesteśmy niezmiernie ciekawi, ale nasze możliwości się już wyczerpały... Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy! Dokończ odnaleziony przez nas fragment. Najlepsze kontynuacje nagrodzimy! Więcej informacji...
 
 
Londyn? Camden Market? Highgate Cemetery? Może Big Ben? GDZIE ONI SĄ? Wysłaliśmy już armię paparazzi, aby znaleźli bohaterów FNiN w Wielkiej Brytani - niestety, wszyscy wrócili z niczym. Fundusze na podróże już nam się skończyły, ale są jeszcze książki! W tej konkurencji Twoim zadaniem jest nadesłanie ilustracji bohaterów Felixa, Neta i Niki w znanym miejscu Wielkiej Brytanii. Technika jest dowolna, dokładny wybór bohaterów też (ale powinno się wśród nich znaleźć przynajmniej jedno z Przyjaciół), miejsce musi być zlokalizowane w Wielkiej Brytani. Dwie najciekawsze prace otrzymają książki! Więcej informacji...
 
 
Jeśli weźmiesz udział w przynajmniej jednej konkursowej konkurencji, weźmiesz też udział w losowaniu jednego egzemplarza Felixa, Neta i Niki oraz Klątwy McKillianów!
 
Możesz nadesłać po jednej pracy na każdą z konkurencji, jednak wygrać tylko raz w jednej z kategorii albo losowaniu. Na rozwiązania czekamy do 10. listopada!

Masz pytania? Zadaj je na forum!
 
Aby móc wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowany na forum FanClubu. Pamiętajcie, żeby wraz ze zgłoszeniem podać swoje dane adresowe (imię, nazwisko, adres z miejscowością i kodem pocztowym), nick na forum oraz dedykację, jaką chcielibyście otrzymać na nagrodzie - po ogłoszeniu wyników na dedykacje będzie już za późno. Twoje dane personalne zostaną wykorzystane jedynie do wysyłki ewentualnych nagród. Pamiętaj, że biorąc udział w którejkolwiek konkurencji, automatycznie zgadzasz się z postanowieniami regulaminu konkursu więc przed nadesłaniem prac zapoznaj się z nim.